Tıbbi Birimlerimiz

Genel Cerrahi

Genel cerrahi genel olarak farklı alanlarla birlikte hizmet verir. Bu nedenle de isminden de anlaşılacağı gibi genel bir cerrahi müdahale bölümüdür. A.

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Beyin ve sinir cerrahisi ile bu alanda yaşanan her türlü rahatsızlıkta sizlere hizmet verilir. Beyin tümörleri, beyin kanamaları, bel ve boyun fıtıkların.

Üroloji

Üroloji kadın veya erkeklerde üriner sistemi inceleyen bir bilim dalıdır. Bunun yanı sıra erkeklerde üreme sistemini de inceler. İdrar kanalları, böbrekl.

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve doğum ile ilgili genel tanı ve tedavi hizmetlerinden başlayarak, menopoz ve osteoporozdan, riskli ve normal gebeliklerin takibine, jinekolojik kanserlerin tanı ve tedav.

Kulak, Burun ve Boğaz

Kulak burun boğaz polikliniğinde görevli olan uzman doktorlar, her yaştaki hastanın konu ile ilgili hastalıklarının teşhis ve tedavisini gerçekleştirmektedirler.

.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı bebeklerin doğdukları ilk andan itibaren gerekli olan bütün kontrollerinin yapılmasını sağlar. Düzenli olara.

Göğüs Hastalıkları

Göğüs hastalıkları denildiğinde akla ilk gelenler astım, bronşit, nefes darlığiı, öksürük, zatürre, verem, tüberküloz, ve akci.

Nöroloji

Nöroloji beyin, beyin sapı, omurilik ve çevresel sinir sisteminde oluşan rahatsızlıkları inceleyerek teşhis konulmasını sağlayan bölümdür. Yaşa.

Ortopedi ve Travmatoloji

Ortopedi ve travmatoloji kas ve iskelet sisteminde ortaya çıkan rahatsızlıkları inceleyen tıp dalıdır. Bu alanda rahatsızlıkları olan hastaların başvuracakları .

Radyoloji

Radyoloji hastalarda bulunan rahatsızlığın iç kısımlarda oluşması durumunda teşhis konulması için çekilmesi gereken röntgen konusunda uzman dokt.

Yoğun Bakım

Yoğun bakım ünitesinde giriş ve çıkışlarda hemşireler tarafından gerekli olduğu şekilde hasta yakınlarının steril olması için uygulamalar yapılır.

Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Anestezi yapılacak olan operasyonlarda hastaların ağrı hissetmemesi için uygulanacak olan anestezi konusunda uzman kişilerin hizmet verdiği bölümdür.

Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri

Hastanemizde acil servis ve ambulans hizmeti de bulunmaktadır. Acil durumlarda aramanız veya hastanızı getirmeniz halinde anında acil servis doktoru tarafından müdahale .

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Rehabilitasyon Türkçe karşılığı olarak iyileştirme anlamına gelmektedir. Fizik tedavi beden rahatsızlıklarında yaşanan ağrı ve hareket bozukluklarında d&u.

Nöroşirurji

Sinir sistemi ve beyinde oluşan her türlü sorunda doğru müdahale edilmesi için bu bölümde uzman doktor tarafından incelemeler yapılır. Beynin y.

Kardiyoloji

Kardiyoloji bölümümüz kalp sağlığını koruma amacına yönelik yapılan faaliyetleri organize etmektedir.

.

Ağız ve Diş Sağlığı

Diş ve diş eti hastalıkları ülkemizde ve dünyada en önemli sağlık sorunları arasındadır. Ancak hayatı doğrudan tehdit etmediği için gereken önem verilmemekted.

Beslenme ve Diyetetik

Beslenme ve diyetetik bölümünün görevi hasta ya da sağlıklı olan tüm bireylerin nasıl beslenecekleri konusunda bilgiler vermek ve gerektiğinde ta.

Göz Hastalıkları

Göz hastalıkları polikliniği, öncelikle koruyucu hekimlik anlayışı çerçevesinde faaliyet göstermektedir.

.

Psikiyatri

Psikiyatri, 2000 yıldan daha eskiye dayanan bir kavram olarak bilinir. Eski Yunan kültürüne, Aristo’ya kadar giden Psikiyatri, psyche (ruh, zihin, nefes) kelimesi ile logos (b.

Dermatoloji (Cildiye)

Dermatoloji (Cildiye) bölümü, dermatolojik muayene yöntemlerini kullanarak deri hastalıkları, saç hastalıkları, tırnak hastalıkları, ağız içinde bulunan y.

Dahiliye (İç Hastalıkları)

Dahiliye (İç Hastalıkları), çocukluk evresini tamamlamış olan kişilerin iç organlarını inceleyen bölümdür. İnsanın hormonal siste.

Çocuk Cerrahisi

Çocuk cerrahisi uzmanı sadece çocuklarda gerekli olan cerrahi müdahaleleri yapmak için eğitim almış olan kişilerdir.

.